Ana sayfa

Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Chaoqun Plastic CO.LTD, 2005 yılında kuruldu. (Eskiden Zhejiang Quzhou Chaoqun Plastic CO.LTD olarak biliniyordu, 2008 yılında Guangzhou'ya taşındı) Bağımsız olarak iki seri püskürtme pompası ve losyon pompası üretimini geliştirmeye ve geliştirmeye kararlıyız. günlük kullanımda, kozmetikte, mutfak sağlık gereçlerinde ve medikal alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Fabrikamız, 150 çalışanı ve 30'dan fazla teknik yönetim personeli ile 10000'den fazla kareye sahiptir ve gelişmiş üretim ekipmanı ve üretim teknolojisinin yanı sıra bağımsız geliştirme kabiliyetine sahip modern üretim denetim tesislerine sahibiz, yıllık üretim kapasitemiz 80'den fazladır. Müşterilerin talebini karşılamak için mükemmel kalitede ürünler ve yüksek verimli hizmet sunabilen milyon.

Güzel sahil kenti Guangzhou'da bulunuyoruz, rahat ulaşım ve müreffeh ekonomisi ile Çin dünyasına güney kapısını çağıran dünyadaki birinci sınıf bir şehir, bu nedenle ürünlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi satılıyor .

Fabrikamız, her ikisi de Çin dünyasına önemli ulaşım merkezleri olan Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı ve Guangzhou Limanı'na yakındır.

 

Çin Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. şirket Profili 0

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : chaoqun

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 10000000-50000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 20% - 30%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Chaoqun Plastic Industry Co., Ltd. Sertifikalar